Poraz Proletera u Lazarevcu

Rukometaši Kolubare pobedili su rukometaše Proletera rezultatom 28:22 i ostvarili vrlo bitnu pobedu u borbi za opstanak u Super B ligi. Početak utakmice nije obećavao ovakav ishod jer je naša ekipa u 14 minutu vodila sa 6:1. Odličan na golu bio je Ilić. Poluvreme je završeno sa dva gola prednosti za Proleter. Prvo izjednačenje usledilo je u 40 minutu a odličnom odbranom donelo je i prednost na stranu domaćih rukometaša. Razbranio se i golman Zdravković i do kraja utakmice prednost je rasla na krajnih plus 6.

KOLUBARA: Trmčić, Radojičić 1, Krupniković, Trivić 2, Vučićević 8, Milošević, Nenadić 4, Dražić, Vidaković, Zdravković 16 odbrana, Protić 5, G.Radovanović, Todorović, Belaćević 1, M.Radovanović 4, Mitrović 3.
PROLETER: Živkov, Trninić 4, Terzić, Grujić 1, Barjaktarević, Ilić, Vukoje 4, Veljković 4, M.Gaćinović, A.Gaćinović, Toškov, Bašić, Kukić 1, Jevtić 3, Erić, Dimitrić 5.