• 15 KOLO SBRLS

    17.03.2019. Bogatić, opštinska hala. ORK MAČVA: RK PROLETER 23:22 (14:12) Proleter: Šaru, Dimitrić Ž, Čagalj, Bjelica, Barjaktarović (1), Paun, Todorov, Spahić, Đurišić, Gaćinović M, Gaćinović A (1), Rnić (11), Terzić […]

    Read more »
  • 14 KOLO SBRLS

    10.03.2019. Požarevac RK POŽAREVAC-RK PROLETER 23:37 (12:20) PROLETER:Saru, Terzic F 1, Dimitric Ž, Čagalj 1, Bjelica 1, Barjaktarovic, Todorov 2, Spahic 2, Đurišic, Gaćinović M 1, Gaćinović A 5, Rnić […]

    Read more »
  • 13. KOLO SBRLS

    RK PROLETER-RK CRVENKA 31:23 (17:13)02.03.2019. KRISTALNA DVORANA ZRENJANIN Proleter: Šaru, Terzić Filip 2, Dimitrić Žarko, Čagalj 2, Bjelica, Barjaktarović, Paun, Todorov 2, Spahić, Gaćinović Marko, Gaćinović Aleksa 4, Rnić 8, […]

    Read more »
  • 12. KOLO SBRLS

    22.02.2019. TSC Velika Plana RK Morava Velika Plana -RK Proleter Zrenjanin 24:28 (13:16)Sudije Alimpić M. / Crnjanski Z. delegat Ivanović B. Proleter: Šaru, Terzić F, Dimitrić Ž, Čagalj 2, Barjaktarović […]

    Read more »
  • Večeras startuje prolećni deo Super B lige

    Nakon dvomesečne pauze večeras startuje prolećni deo sezone za učesnike Super B lige.Naši rukometaši od 19 časova gostuju ekipi “Morava” iz Velike Plane.Želimo im uspešan start!

    Read more »
  • 11. kolo SBRLS

    08.12.2018. Hala Kolubara Lazarevac RK Kolubara Lazarevac-RK Proleter Zrenjanin 24:28 (11:12)

    Read more »
  • 10. kolo SBRLS

    02.12.2018. Kristalna dvorana Zrenjanin RK Proleter Zrenjanin-RK Vrbas Petrol Vrbas 33:31 (18:16)

    Read more »
  • 9. kolo SBRLS

    25.11.2018. Hala Tikvara Bačka Palanka RK Lavovi BP Bačka Palanka – RK Proleter Zrenjanin 19:25 (11:11)

    Read more »
  • 8. kolo SBRLS

    18.11.2018. Kristalna dvorana Zrenjanin RK Proleter Zrenjanin- RK Loznica Loznica 25:19 (13:9)

    Read more »
  • 7. kolo SBRLS

    10.11.2018. Hala Jedinstvo Novi Bečej RK Jedinstvo Novi Bečej-RK Proleter Zrenjanin 22:32 (9:16)

    Read more »

15 KOLO SBRLS

17.03.2019. Bogatić, opštinska hala.

ORK MAČVA: RK PROLETER 23:22 (14:12)

Proleter: Šaru, Dimitrić Ž, Čagalj, Bjelica, Barjaktarović (1), Paun, Todorov, Spahić, Đurišić, Gaćinović M, Gaćinović A (1), Rnić (11), Terzić S.(1), Dimitrić St. (2), Kanižaj (3), Dimitrić Sl.(3). 7M 5/5

ORK Mačva: Milutinović (1), Knežević(4), Zarin(2), Jevtović, Radulović(2), Jevđenović(3), Jovanovski(4), Pavlović(4), Jovanović, Krečkovski, Berić, Martinović, Živanović, Dragićević(3), Radojčić, Džigurski. 7M 5/0

Sudije Nenadić B./Stefanović D., delegat Ivanović B.

SEDNICA SKUPŠTINE RUKOMETNOG KLUBA

Na osnovu člana 39. Statuta Rukometnog kluba Proleter iz Zrenjanina, Predsednik Skupštine Aleksandar Stoiljkovski saziva redovnu sednicu Skupštine Rukometnog kluba Proleter i predložen je sledeći  Dnevni red

Sednica će biti održana u RK Proleter 28.03.2019.godine sa početkom u 19:00 časova.

14 KOLO SBRLS

10.03.2019. Požarevac

RK POŽAREVAC-RK PROLETER 23:37 (12:20)

PROLETER:Saru, Terzic F 1, Dimitric Ž, Čagalj 1, Bjelica 1, Barjaktarovic, Todorov 2, Spahic 2, Đurišic, Gaćinović M 1, Gaćinović A 5, Rnić 11, Terzić S 2, Dimitrić St. 3, Kanižaj 4, Dimitrić Sl. 4. 7M 3/3

POŽAREVAC: Bešir, Miljković, Jevtić 1, Veljković, Karanović 5, Vasić 2, Stefanović 5, Čavaljuga 2, Marić 6, Stojilović V, Veljović 2, Alčaković 1, Stojilović A, Milošević. 7M 5/4

Sudije: Nenadić/Stefanović, kontrolor Boričić P.

13. KOLO SBRLS

RK PROLETER-RK CRVENKA 31:23 (17:13)
02.03.2019. KRISTALNA DVORANA ZRENJANIN

Proleter: Šaru, Terzić Filip 2, Dimitrić Žarko, Čagalj 2, Bjelica, Barjaktarović, Paun, Todorov 2, Spahić, Gaćinović Marko, Gaćinović Aleksa 4, Rnić 8, Terzić Saša 1, Dimitrić Stanko 3, Kanižaj 7, Dimitrić Slobodan 2, 7M 3/3

Crvenka: Tomić, Vukčević, Šveljo 2, Nikolić 1, Pavićević, Predović, Bošković 3, Egić 5, Čabrilo 2, Vukadinović 1, Savić 3, 7M 2/2

Sudije: Musić/Đurašinović Kontrolor: Sekulić M.

12. KOLO SBRLS

22.02.2019. TSC Velika Plana

RK Morava Velika Plana -RK Proleter Zrenjanin 24:28 (13:16)
Sudije Alimpić M. / Crnjanski Z. delegat Ivanović B.

Proleter: Šaru, Terzić F, Dimitrić Ž, Čagalj 2, Barjaktarović 2, Paun, Spahić, Gaćinović M, Bjelica, Gaćinović A, Todorov , Kanižaj 2, Rnić 13, Terzić S. 3, Dimitrić Stanko 3, Dimitrić Slobodan 3./ 7M 5/5 / Trener Jokić N./

Morava: Vujović, Simić 3, Đurković 3, Stoiljković, Marković, Belić, Antić 1, Živković, Lazović 3, Tisić 9, Džamić 4, Bojković 2, Stevanović / 7M 2/1 /Trener Todorović Lj.

1 2 3 8